Magazynier z UDT Kuchary k. Kalisza

Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków :

- przyjmowanie do magazynu surowców, materiałów, towarów i wyrobów gotowych,

- przygotowywanie wysyłek,

- załadunek spakowanych wyrobów gotowych,

- wydawanie komponentów na produkcję

Oczekiwania wobec kandydata:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT ,

- sumienność, systematyczność, dokładność,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat,

- pierwszą umowę na okres próbny 3-miesięczny, kolejna na rok,

- pracę w systemie III-zmianowym,

- dodatkowa premia miesięczna po okresie próbnym,

- pełne szkolenie stanowiskowe,

- benefity: karta Multisport, opieka zdrowotna po 6 miesiącach od zatrudnienia za 1 zł, ubezpieczenie grupowe,

- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Kuchary

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl