Zatrudnimy kierowcę kat. B

4 500 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Raszyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Drukarnia „Torro” w Puchałach k. Janek (pow. pruszkowski) zatrudni:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. B

umowa o pracę, pełen etat

Miejsce pracy: Puchały k/Janek

Opis stanowiska:

  • codzienne dostawy do klientów na terenie woj. Mazowieckiego

  • zakupy surowców potrzebnych do produkcji i biura

  • przygotowanie i zabezpieczenie towarów do wysyłki

  • dbanie o kompletność, stan i działanie pojazdu i wyposażenia

  • drobne prace naprawcze

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t

  • umiejętność obsługi nawigacji

  • wysoka kultura osobista

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • niekaralność

Oferujemy:

  • umowę o pracę/umowa zlecenie/samozatrudnienie

  • pracę w systemie 1-zmianowym w prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez aplikację OLX

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z póź. zm.)”.

18 mar 2024;   from: www.olx.pl