Praca dorywcza przy sprzątaniu

Klaver Sp.zo.o
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Firma sprzątająca Klaver Clean poszukuje do pracy dorywczej przy sprzątaniu.

Masz samochód ? – będzie dodatkowym atutem

Obowiązki :

- wykonywanie różnorodnych prac sprzątających w przestrzeniach biurowych ,

mieszkalnych i komercyjnych, mycie okien, sprzątanie po remoncie.

Wymagania:

-sumienność i dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

dostępność do pracy dorywczej w ustalonych terminach

Oferujemy:

-elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich możliwości

-wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych działań

Zapraszamy do współpracy!

+48 570 901 449 Klaver Clean

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl