Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Gi Group Poland S.A.
Krynica-Zdrój Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Nasz klient- międzynarodowa firma zajmująca się produkcją spożywczą poszukuje chętnej osoby do pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu
Lokalizacja: Tylicz
Telefon do rekrutera: 78*******90
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie operacji magazynowych, mających na celu dostarczanie surowców i materiałów pomocniczych niezbędnych do procesu produkcyjnego.
• Odbiór palet z gotowym towarem z produkcji.
• Wypełnianie raportów magazynowych.
• Przygotowywanie produktu do wysyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami (FIFO/FEFO).

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Uprawnienia na wózki UDT.
• Badania sanitarno-epidemiologiczne.
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 5300 zł brutto/msc;
• Comiesięczne premie;
• Stabilne zatrudnienie;
• Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
22 kwi 2024;   from: www.olx.pl