Praca kucharz , starszy kucharz Hotel Factory

Osoba fizyczna (prywatna)
Kołobrzeg Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Obecnie do kuchni Hotelu Factory poszukujemy osób na stanowisko:

Kucharz lub starszy kucharz - doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Obowiązki:

• przygotowanie dań zgodnie z naszym standardem

• dbałość o odpowiednią ekspozycję potraw

• przestrzeganie ustalonych zasad

• utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

• zaangażowania w wykonywaną pracę

• pasji do gotowania

• umiejętności pracy w zespole, zdolność pracy pod presją czasu, dyspozycyjności

• aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań podnoszących Twoje kwalifikacje zawodowe

• satysfakcję z wykonywanej pracy

U nas dostaniesz szansę nauki i rozwoju. Dołącz do ambitnego zespołu, wyślij swoje CV lub zadzwoń.

Forma zatrudnienia do indywidualnego ustalenia.

Kontakt:

email lub tel.8.8.1.0.1.6.3.9.5

szef.kuchni.małpa.factoryresort.pl

Nie zapewniamy noclegu.

20 mar 2024;   from: www.olx.pl