Elektryk Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Fall Work
Tomaszów Lubelski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

ELEKTRYKA/ELEKTROMECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU

Tryb pracy: 1 zmianowy (7:00 do 15:00)

Perspektywa rozwoju: stanowisko starszego specjalisty/koordynatora

Proces rekrutacyjny: w siedzibie firmy

Co oferujemy?

· Atrakcyjne wynagrodzenie + 8% premii

· Bony i okazałe paczki świąteczne

· Dofinansowanie karty Multi Sport

· Ubezpieczenie

· Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Twoje zadania:

· Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w zakresie układów elektrycznych

· Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

· Przeprowadzanie przeglądów maszyn

· Usuwanie awarii i usterek maszyn

· Optymalizacja operacji prze zwiększenie średnich produkcyjnych

· Przeglądy prewencyjne

· Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania:

· Czytanie schematów elektrycznych

· Pożądane doświadczenie na podobnym stanowisku

· Uprawnienia SEP 1kV (mile widziane wyższe)

· Uprawnienia E i/lub D

· UDT (wózek widłowy)

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Do nadsyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie. Rekrutację prowadzi AP FallWork Nr Cert. AP nr 6231

15 mar 2024;   from: www.olx.pl