Pokojowa / umowa zlecenie / umowa na zastępstwo

ZIAD BIELSKO-BIAŁA S.A.
Bielsko-Biała Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku pokojowa w Hotelu Szyndzielnia w Bielsku-Białej:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych na terenie hotelu;

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność;

  • dyspozycyjność i punktualność;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • praca na pełen lub część etatu, umowa zlecenie

Prosimy o przesyłanie swojego CV opatrzonego klauzulą RODO.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl