Kierowca Samochodu 4-osiowego Wywrotki

Osoba fizyczna (prywatna)
Poręba Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS
Stanowisko: Kierowca Wywrotki 4-osiowej

Opis Stanowiska:

Jako Kierowca Wywrotki w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za bezpieczne i efektywne prowadzenie pojazdu, a także za utrzymanie go w czystości i dobrym stanie technicznym. Szukamy kogoś, kto jest niezawodny, potrafi pracować samodzielnie, ale też dobrze funkcjonuje w zespole. Twoje zadania obejmować będą przewożenie różnych materiałów na różne miejsca budowy zgodnie z harmonogramem.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

Prowadzenie i obsługa wywrotki 4-osiowej

Dbanie o powierzony sprzęt

Wykonywanie zadań zgodnie z planem pracy

WYMAGANIA:

Posiadanie prawa jazdy kategorii C

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Odpowiedzialność, punktualność i zaangażowanie

Doświadczenie w podobnej roli będzie dodatkowym atutem

Umiejętność pracy w zespole i samodzielności

CO OFERUJEMY:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość pracy w delegacji

Możliwość rozwoju zawodowego
22 kwi 2024;   from: www.olx.pl