Pracownik sprzątający

Osoba fizyczna (prywatna)
Kozy Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

WYMAGANIA:

- dokładność i skrupulatność w wykonywaniu pracy

- systematyczność oraz dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- utrzymywanie stanu czystości na terenie obiektu,

- inne prace porządkowe wynikające z bieżących potrzeb.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kozy
Opis: Firma budująca drogi zatrudni do pomocy pracownika budowlanego przy realizacji kontraktu . Praca na budowie srogi s1 . Zapewniamy umowę , nocleg , zwrot za paliwo i dobre warunki płacowe . Zainteresowane osoby proszone o kontakt .
2 lata temu
  • Kozy
Opis: Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ...
19 dni temu
Opis: Pilnie zatrudnię Poszukujemy kobiet do konfekcjonowania towaru zgodnie z zamówieniem. Wymagana sumienność oraz dokładność podczas wykonywanej pracy. Hurtownia znajduje się w Kozach przy ul. Bielska 78a Wynagrodzenie 3222 zł netto + wysokie premie ...
11 miesięcy temu
Opis: Firma Talmet S.C., w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników produkcyjnych. Praca polega na montowaniu okuć, uszczelkowaniu okien oraz drzwi z aluminium. WYMAGANIA: doświadczenie w branży stolarki okienno- drzwiowej motywacja do ...
2 lata temu