Kucharz śniadaniowy

23 zł - 28 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Kawiarnia w Browarach Warszawskich poszukuje kucharza śniadaniowego lub osoby, która pasjonuje się gotowaniem, posiadająca chociażby odrobinę doświadczenia, którym uzupełni doświadczenie kawowe oraz barowe zespołu w kawiarni!

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie śniadań oraz ciast wedle receptur

  • składanie zamówień do dostawcy

  • kontrola jakości

  • utrzymawnie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Poczucie estetyki

  • Komunikatywność

  • Pozytywna energia, inicjatywa, zapał i entuzjazm w działaniu

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych

  • Gotowość do pracy również w weekendy

Co oferujemy:

  • pracę z wesołą i kolorową ekipą

  • dobre stawki: od 23 pln netto/h, 27,7 w zależności od umiejętności, zaangażowania oraz doświadczenia

  • rabaty pracownicze

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Przyjemną atmosferę

  • Elastyczny grafik

  • Praca w godzinach 06:30-17; 07:30-14:00;

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i chcesz być częścią naszego zespołu prześlij nam swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

66*******40

5 kwi 2024;   from: www.olx.pl