Samodzielny kucharz na stałe lub dorywczo

Osoba fizyczna (prywatna)
Mszczonów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Hotel Panorama w Mszczonowie

poszukuje samodzielnego kucharza

na etat, na umowę o świadczenie usług

lub w ramach własnej działalności gospodarczej.

Wymagania:

- książeczka sanitarno – epidemiologiczna/orzeczenie lekarskie

do celów sanitarno-epidemiologicznych,

-doświadczenie w pracy jako samodzielny kucharz,

- higiena osobista na wysokim poziomie,

- zaangażowanie, pozytywne nastawienie do współpracowników

Zakres obowiązków:

- przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami i gramaturą,

- dbanie o estetykę potraw,

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

- wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska,

Oferujemy:

- profesjonalne stanowisko pracy,

- posiłki pracownicze,

- dobrą atmosferę,

- elastyczny grafik pracy.

24 kwi 2023;   from: www.olx.pl