Pomoc kuchenna - praca w hotelu, z zakwaterowaniem

7 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Darłowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Hotel w Jarosławcu nad morzem zatrudni w terminie 18.05-14.09.2024 doświadczoną pomoc kuchenną.

Główne obowiązki:

  • pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom

  • obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów

  • zmywanie i sprzątanie kuchni

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, min 1 rok.

Zapewniamy umowę, bezpłatne zakwaterowanie z wyżywieniem.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl