PRZEPROWADZKI Kierowca C, C+E / Pracownik Fizyczny

9 500 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
KBPOL RELOCATION
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma przeprowadzkowa poszukuje Kierowcę / Pracownika Fizycznego .

STANOWISKO PRACY:

KIEROWCA C, C+E / PRACOWNIK FIRMY - PRZEPROWADZKI / TRANSPORT

MIEJSCE PRACY: NIEMCY, HOLANDIA, BELGIA

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowe usługi transportowe, szybkie przeprowadzki, transport mebli oraz odpowiednie zabezpieczenie podczas podróży

  • Odbiór i dostawa kuchni, mebli i urządzeń lub artykułów gospodarstwa domowego

  • Pakowanie, przechowywanie i transport towarów lub przeprowadzki

  • Montaż, ustawianie i demontaż towarów lub usuwanie towarów

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych i/lub ciężarowych

WYMAGAMY:

  • DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU AUTA CIĘŻAROWEGO

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

  • STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ

  • DOKŁADNOŚĆ

  • DBANIE O CZYSTOŚĆ W AUCIE (ekipa 2-3 osobowa)

  • ELASTYCZNY CZAS PRACY

  • PRAWO JAZDY KAT. C/ C+E

  • JEZYK ANGIELSKI - MILE WIDZIANY

  • JĘZYK NIEMIECKI - MILE WIDZIANY

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK

  • ZAKWATEROWANIE NA TERENIE NIEMIEC

  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA

  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS

Zapraszamy

13 mar 2023;   from: www.olx.pl