Praca Zastępca Kierownika Sklepu

5 500 zł - 7 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Radzyń Podlaski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Bricomarche zatrudni na stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu

Główne zadania

  • Realizacja celów handlowych

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu

  • Nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu

  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku !

  • Znajomość branży DIY

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej

  • Szkolenia podnoszące kompetencje managerskie i handlowe

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl