Kierowca KAT. C+E

15 000 zł - 20 000 zł jeden miesiąc
Ulenberg Spólka z o. o.
Świdwin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Główne zadania :

  • kierowca samochodu ciężarowego z naczepą (mile widziani kierowcy z ADR)

Na województwa: pomorskie oraz zachodniopomorskie.

Wymagania :

  • prawo jazdy C+E

  • wymagane roczne doświadczenie jako kierowca

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki

  • stabilne zatrudnienie

  • prace w młodym i dynamicznym zespole

15 wrz 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Świdwin
7 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukujemy kierowcy do transportu międzynarodowego. Kraje Europy Środkowej (Polska, Szwecja, Czechy, Słowacja, Rumunia, Chorwacja) Wymagania: -Prawo jazdy kat. C+E -Min. 2 lata doświadczenia w ruchu międzynarodowym -Kurs na przewóz rzeczy i ADR - ...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Świdwin
9 000 zł 11 000 zł jeden miesiąc
Opis: Witam 1. Szukam Kierowcy z kategorią C+E - MAN Automat Praca pełny etat w ruchu krajowym i międzynarodowym Przyjmujemy kierowców tylko z doświadczeniem !!! Oferujemy: Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub możliwość samo zatrudnienia. Praca od ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Świdwin
5 000 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: Witam , zatrudnię kierowcę z uprawnieniami C+E , codzienne powroty na bazę , transport kruszyw , mile widziane doświadczenie , więcej info. pod nr tel. 50*******35
11 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Świdwin
4 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukuje czlowieka na stanowisko:kurier/kierowca. Praca na terenie Sławoborze i Rymania od poniedzialku do piątku + jedna sobota raz na dwa/trzy miesiace oczywiscie dodatkowo platna (jest możliwość dogadania sie aby tych sobot bylo wiecej) ...
15 dni temu