Pracownik produkcji mechanicznej/ serwisant

Common S.A.
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Common S.A. to jeden z największych światowych producentów urządzeń pomiarowych dla przemysłu gazowniczego. Pracujemy na najnowocześniejszym parku technologicznym, jesteśmy liderem w branży i dostawcą urządzeń dla firm na całym świecie.

Obecnie, w związku z rozbudową firmy, do naszego zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI MECHANICZNEJ

Zakres obowiązków:

  • Przegląd i naprawa gazomierzy.

  • Uzupełnianie starannie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi naprawami i przeglądami.

  • Zapewnienie wysokiej jakości i dokładności wykonywanych usług serwisowych.

  • przestrzeganie zasad BHP i Regulaminu Pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, a preferowane wykształcenie średnie techniczne.

  • Podstawowa wiedza i doświadczenie w zakresie mechaniki.

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność diagnozowania usterek.

  • Chęć zdobycia nowych umiejętności.

  • Świadomość zasad BHP oraz skrupulatne przestrzeganie ich w miejscu pracy.

  • Zaangażowanie i sumienność podczas wykonywania pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na najnowocześniejszym parku maszynowym

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Wydłużone przerwy w ciągu dnia pracy

  • Pakiet socjalny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną.

19 lut 2024;   from: www.olx.pl