Operator maszyn i urzadzeń-1 zmiana-zarabiaj 5178 brutto/msc Psie Pole

30 zł jedna godzina
Randstad Polska Sp. z o.o.
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Szukasz pracy na jedną zmianę przy obsłudze maszyn ?

Nie czekaj z wysłaniem aplikacji bo praca jest od zaraz !

Pracuj na Psim Polu u producenta sprzętu gospodarstwa domowego we Wrocławiu (dogodny dojazd komunikacją miejską).

Zarabiaj ponad 4878 zł brutto/mies . + premie

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 30,49 brutto/h
  • premie nawet 1000 zł brutto
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00 z możliwością rozszerzenia na 2 lub 3 zmiany w późniejszym okresie zatrudnienia)
  • umowę o pracy tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

zadania

  • obsługa powierzonych maszyn, a także dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych zgodnie z dokumentacją: karta standaryzacja pracy, instrukcja BHP oraz plan kontroli jakości
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie zajmowanego stanowiska pracy
  • aktywny udział we wdrażaniu i przestrzeganiu WCM

oczekujemy

  • znajomość obsługi maszyn
  • zdolności manualne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl