Pracownik Myjni Samochodowej / Pomocnik lakiernika

4 000 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Pleszew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Automyjnia & Detailing poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej / Pomocnik lakiernika

Forma wynagrodzenia - podstawa + premia

Miejsce pracy - Pleszew

Obowiązki

Kompleksowa i fachowa obsługa myjni samochodowej

-Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodu

-Mycie samochodów zgodnie ze standardem firmy

Wymagania

-Prawo jazdy kat. B

-Bardzo dobra organizacja pracy własnej

-Dokładność i terminowość

-Uczciwość i pracowitość

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

-Prace w bardzo stabilnej firmie

-Pewne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace

-Wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów i osiąganych wyników

20 kwi 2024;   from: www.olx.pl