Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Osoba fizyczna (prywatna)
Jarocin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Praca w systemie tygodniowym.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. C+E

  • Aktualna karta kierowcy

  • Ważne badania psychologiczna

  • Chęć do pracy

  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy umowę o pracę, auto przypisane do kierowcy. Wynagrodzenie 7500-10000 zł na rękę. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
Opis: Firma Transportowa z Gniezna szuka pracowników w wyniku powiększającej się floty nowych aut - stanowisko kierowcy w ruchu międzynarodowym. Zestaw Standard Firanka Oferujemy: - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ( DNIÓWKA 450 zł ) -długie trasy - ...
18 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
8 900 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Opis: OPIS STANOWISKA: Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia pracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
Opis: Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa poszukuje kierowcy z prawo jazdy kat. C+E do transportu międzynarodowego. Kierowca może u nas liczyć na: - stabilne zatrudnienie, - terminowe wynagrodzenie, -składki ZUS płacone zgodnie z pakietem ...
13 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
Opis: Zatrudnię kierowcę kat. C+E w transporcie krajowym na wannę. Stałe trasy. Więcej informacji pod numerem telefonu 60*******22.
8 miesięcy temu