Sprzedawca na stacji paliw Turek- GRUPA PIEPRZYK

Grupa PIEPRZYK
Turek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam serdecznie!

Zatrudnię do pracy na stanowisko sprzedawca na stacji paliw

w miejscowości: Turek ul. Uniejowska 62

Szukam osób uczciwych i odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem do wykonywanych zadań, z łatwością nawiązywania kontaktów.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferuję:

-stabilne warunki zatrudnienia,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-wypłatę zawsze na czas,

-elastyczny czas pracy,

-miłą atmosferę.

Zakres obowiązków:

-zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów,

-obsługa na peronie i kasy fiskalnej,

-aktywna sprzedaż towarów,

-dbałość o estetykę, higienę i porządek na stacji paliw,

-przyjmowanie dostaw.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez OLX lub kontakt pod nr. tel.

78*******05

1 cze 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości. Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania w placówce biurowej Miejsce pracy: ...
24 dni temu
  • Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.
  • Turek
Opis: Kim jesteśmy? Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie to firma z kapitałem polskim, należąca do dużej grupy biznesowej o ugruntowanej pozycji na rynku i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w swojej działalności w branży ...
26 dni temu
  • InterKadra Sp. z o. o.
  • Turek
Opis: InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji ...
5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Turek
3 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukiwany kurier na rejon Turek (tylko miasto). Stały rejon, auto służbowe. Przeszkolenie na rejon. Wymagane prawo jazdy kat. B. Uczciwość i kultura osobista. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu.
2 dni temu