Specjalista ds. Zakupów (k/m)

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Kobyłka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Główny zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie i wdrażanie planów zamówień materiałów i usług dla produkcji;

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i wybór dostawców;

  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców;

  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień;

  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych;

  • Przygotowywanie projektów umów w języku polskim i angielskim;

  • Zarządzanie dokumentami (zamówienia, umowy, dowody dostaw, faktury i inne) i prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami;

  • Rozwiązywanie problemów związanych z całym procesem zakupowym i doskonalenie procesu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane w firmie produkcyjnej);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo doba umiejętność obsługi pakietu Office (Word, Excel);

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP (Dynamics NAV);

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;

  • Mile widziana znajomość rysunków technicznych;

  • Wysoki poziom umiejętności budowania i utrzymywania relacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

  • Brak dress codu’e

  • Owocowe dni

  • Spotkania integracyjne

  • Współpracę z firmą z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl