Praca Magazynier

HEATPEX Sp. z o.o.
Kartuzy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma HEATPEX Sp. z o.o. będąca wiodącym w Polsce dostawcą najwyższej jakości systemów instalacyjnych do szerokiego zakresu zastosowań w instalacjach ciepłowniczych, przemysłowych i domowych, zatrudni na stanowisko:

MAGAZYNIER

miejsce wykonywania pracy: SOMONINO k/Kartuz, woj.pomorskie

Zakres obowiązków kandydata:

- kompletacja wyrobów wg zadanego asortymentu

- obsługa wysyłek wyrobu gotowego we współpracy z operatorami logistycznymi

- dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy

- proste prace manualne

- obsługa środków transportu wewnętrznego, w tym wózków widłowych

Od kandydatów oczekujemy:

- zaangażowanie i chęć do pracy

- sumienność i umiejętność organizacji pracy

- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- odpowiedzialność i rzetelność w podejściu do zadań

- umiejętność pracy w zespole

-mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:

- praca stała w oparciu o umowę o pracę

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- komplet ubrań roboczych

- uczciwe warunki pracy w przyjaznej atmosferze

Pisemne oferty (życiorys zawodowy - c.v., list motywacyjny wraz ze zdjęciem) prosimy wysłać na adres e-mail lub dostarczyć:

MAGAZYN - HEATPEX Sp. z o.o

Ul. Spółdzielców 1

83-314 SOMONINO

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HEATPEX Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

9 sty 2018;   from: www.olx.pl