Kasjer/Sprzedawca

28 zł - 29 zł jedna godzina
InterKadra Sp. z o. o.
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Kasjer/Sprzedawca

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
• rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej

Oczekujemy:
• dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
• zorientowania na obsługę Klienta i zaangażowania
• książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
• dyspozycyjności do pracy w tygodniu i w weekendy

Mamy do zaoferowania:
• atrakcyjne stawki godzinowe: 25.30 zł brutto (dla osób uczących się/na etacie) 24.50 zł brutto (dla osób nieuczących się)
• pracę dla firmy o uznanej marce
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• możliwość pracy w otwartej i przyjaznej atmosferze
• stabilne zatrudnienie
• szkolenie wstępne
• opiekę koordynatora z ramienia agencji pracy InterKadra
22 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Wrocław
4 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Rodzinna firma z wieloletnią tradycją w związku z rozwojem działalności poszukuje pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś urodzonym sprzedawcą i chcesz się rozwijać w branży handlowej to prawdopodobnie szukam...
5 dni temu

Opis:

POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - umowa zlecenie

Miejsce pracy: Dobrzykowice k/Wrocławia, ul. Wrocławska​

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Obsługa kasy ...

7 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Wrocław

Opis:

P.P.H.U. MARK’S SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowisko: KASJER/SPRZEDAWCA - sklep mięsny

Miejsce pracy : Wrocław, okolice ul. Grabiszyńskiej / Lwowskiej

Siedziba firmy :

28 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Wrocław

Opis:

Poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie 1-Minute. Praca w weekendy.

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta (według standardów określonych przez firmę),
- przygotowywanie prostych dań (hot-dog, ...
11 miesięcy temu