WIELICZKA Sprzedawca / Doradca Klienta w sklepie z zabawkami 1/2 etatu

Osoba fizyczna (prywatna)
Wieliczka Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Sklep PROMYCZEK TOYS w Wieliczce poszukuje sympatycznej osoby, która chciałaby rozpocząć pracę na stanowisku SPRZEDAWCY i DORADCY KLIENTA .

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów

  • Sprzedaż

  • Kompletowanie towaru

  • Wprowadzanie i eksponowanie towaru

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Optymizmu i pozytywnego nastawienia do świata

  • Łatwości nawiązywania kontaktów

  • Sprawnej obsługi komputera

  • Punktualności, dokładności i odpowiedzialności

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie: 1/2 etatu (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

  • Pracę w sympatycznej atmosferze

  • Szkolenie zawodowe

Informacje dodatkowe:

  • Godziny otwarcia sklepu:

    PON.-PT. 9:00-17:00

    SOB. 8:00-14:00

  • Poszukujemy osoby, która będzie dyspozycyjna 1-2 dni od poniedziałku do piątku i w każdą sobotę

Szybka rekrutacja:

Prowadzimy rozmowy o pracę na bieżąco. Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia w ciągu kilku dni roboczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV .

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl