Operator wózka widłowego

Osoba fizyczna (prywatna)
Witnica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma AM Smart z o.o. do zakładu produkcyjnego w Krzeszycach koło Gorzowa Wielkopolskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• obsługa wózka widłowego

• kompletowanie towaru

• załadunek i rozładunek samochodów

• rozmieszczenie towaru w odpowiednich miejscach na magazynie

• wydania materiałów z magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym

• prowadzenie dokumentacji magazynowej

• dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanego pojazdu

• dbanie o bezpieczeństwo i stosowanie się do podstawowych zasad BHP

Wymagania:

• aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe – warunek konieczny

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• system premiowy – do 10% premii uznaniowej, po roku pracy do 20%,

• umowę o pracę,

• dopłatę z tytułu dojazdów (do 500zł netto)

• dodatek za 100% obecność,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

• pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy lub o kontakt pod numerem telefonu 509 740 238

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AM Smart Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl