Kierowca TAXI- Bolt

1 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Stalowa Wola Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

BOLT W BIŁOGRAJU!

W związku z ciągłym rozwojem firm Bolt oraz DM CARS oraz wejściem do kolejnych miast poszukujemy kierowców TAXI do pracy na aplikacji Bolt.

DM CARS to rekomendowany partner Bolt działający na rynku Rzeszowskim w branży transportowej od 2019 roku. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy bardzo dobrze znają system nowoczesnych aplikacji służących do przewozu osób. Z aplikacją Bolt współpracujemy od jesieni 2019 roku. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb klienta.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze z aplikacją Bolt. Poszukujemy kierowców z własnymi samochodami do nawiązania współpracy. To Ty decydujesz, ile i kiedy pracujesz.

Oferujemy i zapewniamy:

-pomoc w uzyskaniu licencji,

-pomoc w wyrobieniu oznakowania samochodu,

-szkolenie z aplikacji dla chętnych,

-łatwe rozliczenia aplikacji,

-pomoc z wszystkimi formalnościami oraz pełne wsparcie i przygotowanie do pracy,

-zniżki na paliwo i części,

-możliwość nawiązania współpracy w kolejnych miastach,

-bonusy dla nowych kierowców,

-karty MultiSport.

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B (minimum rok),

-zaświadczenie o niekaralności,

-badania lekarskie i psychologiczne wskazujące na brak przeciwskazań do wykonywania zawodu,

-wysoka kultura jazdy, sumienność, komunikatywność.

Jeżeli właśnie Ty lub ktoś z Twojego otoczenia jest zainteresowany, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo.

ul. Stefana Żeromskiego 6/3 35-001 Rzeszów

facebook.com/dmcars.rzeszow

www.dmcars.rzeszow.pl

instagram: dmcars_rzeszow

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • FUH TRANS - MET Andrzej Idec
  • Stalowa Wola
Opis: Numer oferty: StPr/24/0328Obowiązki:Kierowca C+E. Praca na terenie kraju.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wymagane wykształcenie min. zawodowe, min.2 ...
11 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Stalowa Wola
Opis: Zatrudnie na stanowisko kierowca -kurier. Praca od poniedziałku do piątku. Wypłata co 2-tygodnie. Zależna od ilości punktów adresowych.
16 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Stalowa Wola
Opis: Twój zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu ciężarowego klasy C+E zgodnie z przepisami drogowymi Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem Odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad BHP Dbanie o ...
11 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Stalowa Wola
Opis: Witam poszukuję pracy jako kierowca kat b z własnym samochodem dostawczym . Najlepiej hurtownia motoryzacyjna , BHP , z materiałami biurowymi czy coś podobnego. Nie kurierka. Od pon do soboty w godzinach 6-17. Pozdrawiam Krzysztof
15 dni temu