( PS) Sprzedawca do cukierni

SGP APT Sp. z o.o.
Słubice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Przyjmowanie dostaw świeżego pieczywa i słodkości,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Obsługa klienta,
  • Prace porządkowe.

WYMAGANIA :

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w przedziale godzin 05 : 30-20 : 30,
  • Dyspozycyjność do pracy w 2 soboty w mies.,
  • Mile widziana książeczka sanepidu,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY :

  • Umowę zlecenie na cały etat,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,
  • System szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.
22 kwi 2024;   from: pl.talent.com