Kierowca międzynarodowy C+E

Osoba fizyczna (prywatna)
Jelcz-Laskowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy kierowców międzynarodowych kat. C+ E do pracy w ruchu międzynarodowym zestawem z naczepą typu wywrotka. Posiadamy nowe zadbane ciągniki marki MAN TGX roczniki 2017- 2023. Praca od poniedziałku do piątku, sporadycznie soboty płatne extra.

Obowiązki

Dbanie o sprawny przepływ informacji na linii kierowca- spedytor.

Nadzorowanie procesu załadunku oraz rozładunku.

Dbanie o stan techniczny oraz estetykę pojazdu (zestaw przyporządkowany do kierowcy).

Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy.

24 lis 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jelcz-Laskowice
Opis: Poszukujemy kierowców z kategorią Prawa Jazdy C+E do pracy w obsadach pojedynczych Obsługujemy trasy międzynarodowe Wymagania: prawo Jazdy C+E badania kwalifikacja zawodowa Oferujemy: umowę o pracę obsługujemy polski handel zagraniczny, kierowcy ...
3 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jelcz-Laskowice
Opis: Poszukujemy kierowców krajowych kat. C+ E do pracy zestawem typu ruchoma podłoga. Transport odpadów na stałej trasie. Praca na umowę zlecenie w soboty i niedziele.
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jelcz-Laskowice
Opis: Firma Auto-Matunin Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach poszukuje kandydata na stanowisku kierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym. Praca na otwartych naczepach. Zapewniamy: -stała umowę o pracę -praca od poniedziałku do piątku. -własne ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jelcz-Laskowice
Opis: Firma REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Operator Ciągnika Rolniczego/Kierowca Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice OBOWIĄZKI: kierowanie ciągnikiem rolniczym wraz ze współpracującymi maszynami, narzędziami lub ...
2 miesiące temu