Praca | Kłecko | Pracownik sklepu/kasjer | 35zł brutto

35 zł - 35 zł jedna godzina
Tikrow Sp. z o.o.
Janowiec Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Agencja pracy Tikrow o numerze KRAZ 17700 poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów Pracownik sklepu-kasjer w miejscowości Kłecko.

Atrakcyjne wynagrodzenie 35 zł brutto za godzinę wypłacane przelewem na konto zaraz po wykonanej pracy.

Miejsce pracy: 62-270 Kłecko, ul. Armii Poznań 5

Obowiązki: wykładanie/układanie towaru, dbanie o czystość na sali, dbanie o ekspozycje towarów, doradztwo klientom, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie gotówki/ kart/ kart podarunkowych.

Wymagania: aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka sanepid

Zapraszamy do rejestracji za pomocą przycisku Aplikuj

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Janowiec Wielkopolski
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Przygotowanie stanowiska produkcyjnego, • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, • Realizację procesu produkcyjnego, • Zgłaszanie przełożonemu wykrytych niezgodnoś...
5 lat temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Janowiec Wielkopolski

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Zasypanie zasobnika na preformy preformami z opakowania zbiorczego,
  • Nakładanie preform na nasadki,
  • Zdejmowanie butelek po rozdmuchu z nasadek i układanie na tackach ...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Janowiec Wielkopolski
30 zł 38 zł jedna godzina

Opis:

Pracownik Biurowy

  • prowadzenie biura

  • kontakty z klientami i dostawcami

  • kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

  • wystawianie faktur sprzedaży

    5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Janowiec Wielkopolski
16 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma Transportowa szuka pracowników w wyniku powiększającej się floty nowych aut - stanowisko kierowcy w ruchu międzynarodowym.

Zestaw Standard Plandeka

Oferujemy:

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ( DNIÓWKA ...

8 miesięcy temu