Praca | Września | Pracownik sklepu/kasjer | 30zł brutto

30 zł - 30 zł jedna godzina
Tikrow Sp. z o.o.
Września Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Agencja pracy Tikrow o numerze KRAZ 17700 poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów Pracownik sklepu-kasjer w miejscowości Września.

Atrakcyjne wynagrodzenie 30 zł brutto za godzinę wypłacane przelewem na konto zaraz po wykonanej pracy.

Miejsce pracy: 62-300 Września, ul. Daszyńskiego 8

Obowiązki: wykładanie/układanie towaru, dbanie o czystość na sali, dbanie o ekspozycje towarów, doradztwo klientom, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie gotówki/ kart/ kart podarunkowych.

Wymagania: aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka sanepid

Zapraszamy do rejestracji za pomocą przycisku Aplikuj

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
  • Września
28 zł 29 zł jedna godzina
Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta: magazynu części samochodowych poszukuje osób do czynności pomocniczych na magazynie. Miejsce pracy: BIAŁĘŻYCE Umowa Zlecenie Wynagrodzenie: - Operator UDT 29,40 zł brutto/h + premia do 400 zł br...
7 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Września
4 650 zł 5 100 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o. powstała w 2000 r.

Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży paliw oraz środków naftowych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca kasjer ...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Września

Opis:

Poszukujemy osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca w pełnym wymiarze pracy, umowa o pracę, w sklepie monopolowym Malibu we Wrześni , bardzo prosimy o nadsyłanie cv osoby zainteresowane. Praca dwuzmianowa.

2 lata temu
4 300 zł 4 700 zł jeden miesiąc

Opis:

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce ...

2 lata temu