Pomocnik serwisanta

61 zł - 62 zł jedna godzina
EWL S.A.
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pomocnik serwisanta systemów wentylacyjnych

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika

  • Lokalizacja – Erding, Niemcy

  • Start – od zaraz

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • 40h/tydzień

  • Zakwaterowanie płatne (300-350e/miesiąc)

  • Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)

  • Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie

  • Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)

  • Praca poza zakładem pracy - w terenie

Zadania:

  • Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej

  • Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją

  • Ustalenie planu pracy

  • Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy

  • Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (minimum podstawowa)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi, czyszczenia komponentów, wymiany i obróbki pojemników filtracyjnych

  • Mile widziane auto

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku pomocnik ślusarza, pomocnik elektryczny, pomocnik montażowy, monter

  • Umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się, chęć do pracy, orientacja na klienta i obsługę

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl