Pracownik Magazynowy - praca od 24.04!

5 000 zł - 5 600 zł jeden miesiąc
ASISTWORK Sp. z o.o.
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Łódź, Al. Ofiar Terroryzmu 11 września

Zakres obowiązków:

  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Pakowanie produktów,

  • Utrzymanie porządku w swoim miejscu pracy.

Wymagania:

  • Sumienność,

  • Chęci do pracy i zaangażowanie,

  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej,

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na 2 zmiany.

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia ciekawej pracy w magazynie jednego z największych dystrybutorów sprzętu sportowego na świecie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe na poziomie 30zł brutto + system premiowy .

  • Możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu (boiska, siłownia, piłkarzyki),

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl