Magazynier / pracownik magazynowy

No Limit Sp. z o. o.
Tuszyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Do nowootwartego magazynu przeładunkowego (x-dock) w Woli Rakowej poszukujemy osób do zespołu magazynowego.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towaru za pomocą skanera i wózka unoszącego (tzw. „piesek”),

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Sortowanie i pakowanie towaru

  • Kompletowanie zamówień,

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • Praca z systemami operacyjnymi.

Nasze wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (również zmiana nocna), od niedzieli (wieczór) do piątku (południe).

  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz ze skanerem

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,

  • Przerwę 30 minutową- wliczaną w czas pracy,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

  • Posiadamy w firmie system poleceń pracowniczych-możliwość uzyskania dodatkowej gotówki za każde polecenie,

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowy.

16 paź 2023;   from: www.olx.pl