Praca przy ekspozycji odzieży

38 zł jedna godzina
Adecco Poland Sp. z o.o.
Raszyn Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Dla naszego Klienta, popularnej sieci sklepów odzieżowych, szukamy osób do pracy dorywczej.
Obsługa sklepu odzieżowego Janki

Zadania:
• Wykładanie towaru na półki i wieszaki
• Skanowanie towaru
• Dbanie o poprawną ekspozycję i wygląd towaru

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w poniedziałki oraz piątki od 5:30 do 7:30
• Status studenta (mile widziane)

Oferujemy:
• Stawka 38 zł brutto za godzinę - (dla studentów brutto = netto)
• Umowę zlecenie
• Dobrą atmosferę i przyjazny zespół
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
Adecco Polska nr 364
tel. 72*******24 lub 69*******80
22 kwi 2024;   from: www.olx.pl