Kucharz / Kucharka

36 zł - 37 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Restauracja Włoski Strajk – Kłobucka Ursynów specjalizująca się w pizzy napolitanskiej i nowocześniej kuchni włoskiej poszukuję kandydata na stanowisko samodzielnego kucharza

Opis stanowiska

• przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami,

• nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

• możliwość rozwoju

• możliwość uczestniczenia w tworzeniu menu

• utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,

• dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

• komunikatywny język Polski .

• znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,

• punktualność,samodzielność

• pasja i zamiłowanie do gotowania,

• doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza,

• książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

• gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

Oferujemy

• wynagrodzenie od 32zł /h kwestia doświadczenia

• praca w systemie zmianowym,

• umowa zlecenie/umowa o pracę/b2b

• elastyczny czas pracy,

• praca w dobrze zorganizowanej kuchni

• możliwość rozwoju zawodowego,

• posiłek pracownicy

Zgłoszenia

• Zgłoszenia pod nr

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl