Specjalista ds. administracji

Pałac Łazienki II w Ciechocinku
Ciechocinek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska:

- prowadzenie dokumentacji i arkuszy kalkulacyjnych,

- archiwizowanie dokumentów - ścisła współpraca z księgową, - obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej,

- czynności inwentaryzacyjne,

Wymagania:

- min. wykształcenie wyższe (mile widziane w kierunku ekonomii i administracji),

- bardzo dobra znajomość Excela,

- sumienność,

- zaangażowanie,

- punktualność,

- min. roczne doświadczenie na w/w stanowisku.

Oferujemy:

- praca w pełnym wymiarze czasu pracy,

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, - wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracy.

19 mar 2024;   from: www.olx.pl