Doradca Mobilny - Kierowca kat. B w Wypożyczalni Samochodów

Express Car Rental
Legnica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar, a także usługi Same Day Delivery.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Mobilny – Kierowca kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w największej wypożyczalni samochodów w Polsce

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych

  • Szkolenie wprowadzające organizowane przez Express

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności) + premie dla najlepszych pracowników

  • Umowę zlecenie lub B2B – w przypadku B2B zapewniamy pomoc w zakładaniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

  • Pakiet sportowy

  • Elastyczne godziny pracy

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów)

  • Dostarczanie/odbiór samochodów do/od Klientów na terenie Legnicy i okolic

  • Transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta

  • Transport samochodów między oddziałami na terenie Polski oraz wyjazdy zagraniczne (dodatkowa opcja dla zainteresowanych pracowników)

  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B

  • Dyspozycyjność 40h tygodniowo oraz jesteś gotowy do odbywania pojedynczych dyżurów wieczornych (18:00-00:00) i weekendowych w trakcie miesiąca

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

  • Status studenta/ucznia - mile widziane

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Doradcy Mobilnego proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl oraz www.holding1.pl

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl