Pomoc domowa -Panią do sprzątania

Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy Domowej do naszego domu rodzinnego 5 razy w miesiącu oraz w razie potrzeby do sprzątania pokoi hotelowych w Częstochowie.

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych prac domowych, takich jak sprzątanie, pranie, prasowanie itp.

  • Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach mieszkalnych.

  • Konserwacja czystości w pokojach hotelowych, w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy domowej lub hotelarskiej będzie dodatkowym atutem.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

  • Zdolność pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendami.

  • Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: gosjan96(malpa)gmail.com

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl