Magazynier - praca od zaraz

LeasingTeam Group
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• sortowanie przesyłek;
• załadunek, rozładunek towarów;
• kompletowanie zleceń;
• zlecone prace porządkowe na magazynie.

Oczekiwania
• dyspozycyjność do pracy zmianowej;
• chęć do pracy;
• doświadczenie mile widziane.

Oferta
• umowa zlecenie;
• praca w godzinach rannych 5.30-9.30 oraz popołudniowych 15.00 - 19.00/20.00;
• zdobycie cennego doświadczenia.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.
23 kwi 2024;   from: www.olx.pl