Magazynier, 2-zmiany, wolne weekendy!

27 zł - 28 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Zabrze Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy przy rozładunkach kontenerów i kompletowaniu towaru.


Magazynier, 2-zmiany, wolne weekendy!

Jeśli szukasz od poniedziałku do piątku, jesteś gotowy do podjęcia pracy fizycznej, pracowałeś już na magazynie, a do tego potrafisz dobrze zarządzać czasem - szukamy właśnie Ciebie!

Zobacz co możemy ci zaproponować!
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• Stawkę godzinową w wysokości 27,70 zł brutto/h;
Premię frekwencyjną w wysokości 500 zł;
• Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku - piątku (5:00-13:00, 13:00-21:00);
Wolne weekendy!
• Możliwość wypłaty części wynagrodzenia już po 5 dniach pracy!

Aktualnie poszukujemy pracowników do działów:
• rozładunku kontenerów;
• pakowania paczek;
• kompletacji zamówień.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Guido Henckela Donnersmarcka

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij Nam swoje CV
23 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zabrze
4 280 zł 4 430 zł jeden miesiąc
APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) na zlecenie jednego ze swoich stałych Klientów zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji-pako...
20 dni temu
  • ASISTWORK Sp. z o.o.
  • Zabrze

Opis:

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Miejsce pracy: Zabrze

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

...
29 dni temu
  • Asistwork Sp z o.o.
  • Zabrze

Opis:

Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dobra organizacja pracy Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie Pracę na zmianę poranną Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy ...
9 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zabrze

Opis:

Magazynier

Miejsce pracy - Zabrze, dwie zmiany 6-14,14-22

Poszukiwane kompetencje

- ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Zakres obowiązków

miesiąc temu