Operator koparki kołowej przy budowie drog

35 zł - 40 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię:
- operatora koparki kołowej przy budowie dróg z doświadczeniem

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zadań zgodnie z przyjętymi standardami sztuki budowlanej,
- utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie,
- przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania:
- dyspozycyjność
- motywacja do pracy
- samodzielność i precyzja w działaniu
- doświadczenie

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę , umowę zlecenie
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji.
- zapewniamy dojazd do miejsca pracy z Białegostoku

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: Marek- 60*****35
17 lut 2024;   from: www.olx.pl