Merchandiser mobilny

Osoba fizyczna (prywatna)
Starogard Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Oczekujemy:

• pracy zadaniowej,

• prawa jazdy kat. B,

• wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,

• ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,

• umiejętności do samodzielnej pracy na terenie całego kraju

Obowiązki:

• wykonywanie serwisów merchandisingowych zgodnie ze standardami firmy,

• aranżowanie wystaw w nowo otwieranych punktach handlowych,

• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanych marketów, sklepów,

• raportowanie efektów pracy po zakończeniu zadania w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej.

Mamy do zaoferowania:

• zatrudnienie w formie umowy o pracę

• szkolenie wstępne oraz wsparcie koordynatora,

• telefon oraz auto służbowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl