Kierowca magazynier od zaraz

7 000 zł - 15 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Katowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Oferujemy pracę na stanowisku kierowca-magazynier w stale rozwijającej się hurtowni warzyw i owoców, która stanowi bardzo istotną część rynku w regionie. Praca na terenie Katowic, Rybnika, Zabrza

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B (umiejętność jazdy samochodem dostawczym)

  • uczciwość

  • punktualność

  • zapał do pracy

  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • pracę w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku

  • przyjazną atmosferę

  • zniżki na zakupy (wszystkie produkty)

OBOWIĄZKI:

  • dotrzymywanie terminów dostaw

  • komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw

  • załadunek i rozładunek

  • przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa

  • wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów

  • monitorowanie dostaw

Poszukujemy tylko i wyłącznie poważnych i odpowiedzialnych osób. Jeśli jesteś zdecydowany ZADZWOŃ nr tel 51*******36 o treści "kierowca" wraz z imieniem i nazwiskiem a my oddzwonimy.

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl