Elektryk/Instalator/Serwisant Systemów Teletechnicznych

4 500 zł - 8 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, szukamy pracowników na stanowiska: Elektryk i/lub Instalator-serwisant systemów niskoprądowych.

Jako firma o szybkim tempie rozwoju poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. Pozyskując nowych pracowników, szukamy ludzi czerpiących radość i satysfakcję z wykonywanej pracy - samodzielnych i odpowiedzialnych za powierzone im zadania. Poszukujemy nie tylko wysoko wyspecjalizowanych pracowników, ale również osób chętnych do zdobycia nowych doświadczeń i ciągłego poszerzania wiedzy. To, co jest dla nas najważniejsze, to wzajemny szacunek i otwartość na innych, ponieważ nasz sukces zależy od pełnego zaangażowania wszystkich pracowników.

Zakres obowiązków na stanowisku Elektryk :

· wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z dokumentacją projektową,

· montaż tras kablowych,

· montaż linii napowietrznych,

· inne prace wykonywane na stanowisku elektryka.

Czego wymagamy od nowego pracownika:

· uprawnienia SEP (minimum do 1kV) lub gotowość odbycia kursu,

· wykształcenie elektryczne (mile widziane),

· uprawnienia na koparki, HDS (mile widziane),

· prawo jazdy kat. B,

· chęć do pracy,

· zdolność kierowania zespołem pracowników

Oferujemy:

· umowę o pracę na pełen etat,

· możliwość podnoszenia kwalifikacji,

· atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności pracownika,

· przejazdy na budowę firmowym samochodem,

· codzienne powroty (pracujemy w okolicach i codziennie wracamy do swoich domów).

Jeżeli szybko się uczysz i masz chęci do pracy, to zapraszam do kontaktu. Zadzwoń pod numer 89/672-70-70, żeby pochwalić się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i porozmawiać o indywidualnych warunkach zatrudnienia.

Podstawowe wymagania stawiane osobom ubiegającym się o pracę na stanowisku Niskoprądowca :

- prawo jazdy kat. B,

- wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroniczne),

- wiedza i doświadczenie w instalacji i serwisie systemów zabezpieczenia technicznego,

- czytanie projektów oraz rysunków technicznych,

- obsługa elektronarzędzi

Informacja o stanowisku:

- praca w zespołach 2 i 3 osobowych lub samodzielna (zależy od doświadczenia),

- montaż oraz serwis/konserwacja okablowania i podzespołów systemów zabezpieczenia technicznego (systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, zbiorcze instalacje telewizyjne, telewizja przemysłowa, systemy SWiN, KD itp.),

Do dyspozycji samochód służbowy, laptop, telefon służbowy. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

15 mar 2021;   from: www.olx.pl