Praca Kucharz/Pomoc kuchenna

28 zł - 35 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Oferta Pracy: Kucharz/Pomoc kuchenna – kawiarnia Siesta Coffee Wine Pasta
Lokalizacja: Kraków; Dąbska
Rodzaj Pracy: Pełny etat

O restauracji:
Witaj w naszej nowo otwartej kawiarni «Siesta Coffee Wine Pasta»
Siesta to wyjątkowe miejsce, w którym stworzyliśmy miłą atmosfery zarówno dla naszych Gości, jak i dla całego zespołu.
Kawiarnia specjalizuje się w serwowaniu napojów, kanapek włoskich i dań z makaronu, najwyższej jakości, przygotowywanych z włoskich składników.
Szukamy utalentowanych i kreatywnych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam rozwijać się, i tworzyć to miejsce.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako kucharz/pomoc kuchenna (mile widziane)
- Pasja do gotowania
- Umiejętność pracy w zespole
- Kreatywność i komunikatywność
- Dbałość o szczegóły
Obowiązki Kucharz/Pomocy kuchenna:
- Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu
- Zachowanie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności
- Współpraca z zespołem kuchennym w organizacji pracy
- Dbanie o estetykę podania potraw

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie (od 28,- do 35,- zł brutto/h; w zależności od doświadczenia i zaangażowania)
- Elastyczny grafik pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach restauracji
- Przyjazną i kreatywną atmosferę pracy
- Zniżki dla pracowników na jedzenie i napoje

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i tworzyć wyjątkowe doświadczenia kulinarne dla naszych gości, prosimy o przesłanie swojej aplikacji przez portal OLX lub kontakt bezpośredni pod numerami telefonów: +48**********08 lub +48**********18.
Skontaktuj się może czekamy właśnie na Ciebie!

RODO:
W CV prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych RODO:
‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko’.
23 kwi 2024;   from: www.olx.pl