Pracownik gospodarczy, zaopatrzenie, robienie zakupów

6 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dynamicznie rozwijająca się firma hotelarska w centrum Wrocławia poszukuje Panią na stanowisko koordynator / zaopatrzeniowiec/ pracownik gospodarczy. Wymagane pawo jazdy kat.B

Obowiązki:

  • kontrola czystości i pań pokojowych na obiektach

  • Przyjmowanie i kompletowanie zamówień (chemia, papier toaletowy itd.)

  • robienie zakupów zgodnych z zamówieniami,

  • Rozwożenie zamówień na poszczególne hotele (centrum, okolice rynku)

  • Współpraca z kierowniczką zaopatrzenia

Oferujemy :

  • Umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie ok. 4500-5000zł na rękę

  • Pracę w miłej atmosferze.

  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze

  • Stałe godziny pracy 8-16 (pon-pt)

Oczekujemy:

  • Uczciwości,

  • Czynne prawo jazdy kat. B, jazda większym autem

  • Dobrej organizacji pracy własnej.

  • Zaangażowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)

21 mar 2024;   from: www.olx.pl