Operator koparko-ładowarki/ ładowarki teleskopowej Repiko

6 500 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Dębno Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem firma REPIKO Sp. J. poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI

Miejsce pracy: DĘBNO

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie jako operator koparki/ładowarki

Mile widziane uprawnienia do obsługi koparki/ładowarki

Możliwość zapewnienia w naszym zakresie szkoleń oraz zdobycia uprawnień na w/w sprzęty.

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie,

•Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

•Zatrudnienie na umowę o pracę,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

15 gru 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dębno
9 840 zł 11 070 zł jeden miesiąc
Praca na stanowisku operatora koparki / ładowarki Miejsce pracy : Berlin i okolice Umowa o prace Praca na pełny etat Zarobki od 8000 - 9000 pln (na rękę) Praca w fajnym zespole Dojazd do pracy zapewniony po stronie pracodawcy...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dębno
5 700 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma Janpol zajmuję się produkcją metalowych części do mebli.

Kontrola jakości - praca fizyczna

Miejsce pracy Dębno, Chojeńska 42

Podstawowe obowiązki:

sprawdzanie ...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dębno
5 200 zł 6 600 zł jeden miesiąc

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem firma REPIKO Sp. J. poszukuje pracownika na stanowisko:

POMOCNIK MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: DĘBNO

Wymagania:

  • Pomoc w przyjmowaniu towaru do magazynu i jego wydawaniu
    3 lata temu
6 500 zł 8 500 zł jeden miesiąc

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem firma REPIKO Sp. J. poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalistę d/s sprzedaży materiałów budowlanych

Miejsce pracy: DĘBNO

Zakres obowiązków:

  • Dobór i sprzedaż ...

3 lata temu