Wsparcie pracy sklepu I Porosły ul. Porosły Kolonia 60

Biedronka
Choroszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Wsparcie pracy sklepu w jednym z naszych 3500 sklepów. Zdobądź doświadczenie u lidera branży retail i pracuj blisko domu!

Za co będziesz odpowiadać?

  • Bieżąca obsługa klienta na sali sprzedaży i przy kasie samoobsługowej;

  • Praca z towarem – wykładanie, dbanie o właściwą ekspozycję;

  • Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Jakich osób szukamy?

  • Otwartych na kontakt z klientami;

  • Gotowych do pracy fizycznej;

  • Zaangażowanych i nastawionych na współpracę;

  • Ceniących pracę w zespole;

Co zapewniamy?

  • Umowa zlecenie;

  • Stawka 27,70 zł brutto/h;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży retail;

  • Wdrożenie do pracy;

Etapy procesu rekrutacji:

  • Aplikacja CV

  • Selekcja i weryfikacja dokumentów przez Rekrutera

  • Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Sklepu

  • Decyzja = informacja zwrotna

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
Opis: Eurocash Logistyka: To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników. ...
miesiąc temu
Opis: Zadania: Tworzenie, publikowanie, monitorowanie, analizowanie i optymalizacja opisów produktów, zdjęć i ofert produktowych na Allegro, sklepie internetowym i innych marketplace’ach Aktualizacja oferty produktowej na kanałach sprzedaży, Analizowanie ...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
Opis: Firma usługowa z branży sprzątającej poszukuje osób na stanowisko Pracownik utrzymania czystości na magazynie w miejscowości Porosły. Praca zmianowa. Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.
8 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
3 700 zł 4 500 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu - kompletacja i pakowanie zamówień Miejsce pracy: Żóltki-Kolonia 38A/k. Choroszczy (Centrum logistyczne Panattoni) Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało m.in. : · Kompletacja oraz ...
2 lata temu