Pracownik Fizyczny / Pracownik Drogowy - Budowa A2

Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma P.H.U.B. Piotr Pawlica realizuje kompleksowe roboty drogowe i ziemne na terenie całego kraju. Obecnie do naszego zespołu realizującego budowę autostrady A2 na odcinku Kałuszyn-Biała Podlaska poszukuje:

Pracownik fizyczny/Pracownik Drogowy

Wymagania:

• Dokładność, precyzja, fachowość;

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

• Doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku będzie atutem;

Zadania:

  • praca fizyczna przy robotach brukarskich (miejscowe naprawy),

  • ręczne prace ziemne w miejscach niedostępnych dla sprzętu ciężkiego,

  • przygotowanie podłoża i warstw konstrukcyjnych (plantowanie, zageszczanie);

  • obsługa zagęszczarek, pomp wody itp.

Oferujemy atrakcyjne warunki i stabilność zatrudnienia.

Zapewniamy: świadczenia związane z delegacją (zakwaterowanie, dietę), zwrot kosztów dojazdu.

Prosimy o kontakt telefoniczny :

Justyna

536

080

209

28 wrz 2021;   from: www.olx.pl