Pomoc instalatora elektroniki samochodowej

Osoba fizyczna (prywatna)
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Jesteś pasjonatom motoryzacji?

Wychowałeś się na Gran Turismo i Need For Speed?

Marzy się Tobie praca w branży motoryzacyjnej?

Wygląda na to, że mamy dla Ciebie ciekawą propozycję :)

W związku z rozwojem firmy, do naszego zgranego zespołu, poszukujemy osoby, która swoją osobowością i zaangażowaniem w pracę uzupełni nasz team, niczym brakujący puzzel w układance ;)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Wyciszanie samochodów

• pomoc przy instalacjach car audio

• pomoc przy rozbieraniu aut

• pomoc przy montażu systemów multimedialnych i wyciszaniu aut

• dbanie o czystość stanowiska pracy

WYMAGANIA:

• Obowiązkowość

• Prawo jazdy kat. B

• Punktualność

• Kultura osobista

• Umiejętności manualne

(Nie oczekujemy doświadczenia w branży motoryzacyjnej, chętnie podzielimy się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem)

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę plus atrakcyjny system premiowania.

• Pracę w rodzinnej i miłej atmosferze

• Możliwość przystąpienia do grupowego pakietu medycznego

• Pełne szkolenie w okresie próbnym

• Pomoc w nabyciu nowych umiejętności oraz rozwoju w firmie

• Rozwój osobisty

Informacje o firmie

Firma Creativ powstała w 2006 roku. Od samego początku naszym celem było tworzenie niepowtarzalnych rzeczy oraz montaż systemów audio na najwyższym poziomie. Dzięki nabytemu doświadczeniu, wielokrotnemu udziałowi w zawodach audio, szkoleniach, wymyślaniu rozwiązań dla branży automotive, nasza firma stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe samochodowe rozwiązania audio-multimedialne.Z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż sprzętu, tym samym staliśmy się wyłącznym w Polsce dystrybutorem marek takich jak: Steg, Arc Audio, Ampire, Audio System, Awave, Retro Sound. Dzięki rozwojowi tej dziedziny, sprzęt oferowany przez naszą firmę montowany jest w całym kraju, przez wielu profesjonalnych instalatorów. Naszą przewagą jest fakt, że produkty które proponujemy współpracującym z nami warsztatom sami testujemy w naszym warsztacie, przez co mamy świadomość dobrej jakości sprzętu.Tworzymy mały zgrany zespół ludzi, którzy lubią swoją pracę. Jeśli spełniasz powyższe warunki dołącz do naszego zespołu!

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl